poniedziałek, 1 października 2012

jejciu, jej . ; D

witam kochani < 3 . przez ostatni tydzień wiele się działo ... po pierwsze byłam no i jeszcze jestem przeziębiona . po drugie dzień języków obcych . po trzecie spotkanie z dziewczynami z podstawówki . po czwarte stresik przed wymianą . no i po piąte wymiana ; DD . 

1. cały tydzień męczy mnie katar , a z początku gardło ; /  . już mi przechodzi i dobrze ...

2. DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH : każda klasa miała zaprezentować wylosowany przez sb kraj . moja wylosowała WŁOCHY . przedstawienie nam trochę nie wyszło , bo nagłośnienie na hali jest do arsch . xd . ale ogólnie było śmiesznie i wgl . nasza klasa dostała wyróżnienie za najlepszy poczęstunek . 

3. w piątek zostałam w domu bo w szkole z takim zakatarzonym nosem bym nie wytrzymała ... ale po południu poszłam na spacer i pizze z dziewczynami z podstawówki ( miałam iść ja i 5 innych dziewczyn , ale poszłam tylko z dwoma Weronikami ; D  )  .  ogólnie było spoczko ; * . 

4,5. stres i wymiana - wymiana zaczęła się wczoraj . ja dostałam " pod opiekę " chłopaka - Alex'a . i ogólnie to ujdzie ... największym problemem jest porozumiewanie się ; / . jak ja bym chciała umieć chociaż trochę zdań i czegoś tam z niemca ; / . no albo całkiem dokładnie angola . ! Ogólnie podsumowując jak na razie jest spoko + chłopacy z niemczech mają dziwne zwyczaje. xd

Zdjęcia z wymiany dodam w piątek , bo wtedy kończy się wymiana ...

Na wasze komentarze z poprzedniej notki oraz tej odpowiem również w piątek ; *

To servus ; p

zdjęcie z Werą - spotkanie z dziewczynami ; p


3 komentarze:

Dziękuję za wszelkie komentarze ; *