sobota, 3 marca 2012

Sobota - Aqua Park Sopot ; **

Hej , Haj , Haloow ; P .
Dzisiaj jestem rada i szczęśliwa , bo w końcu jakoś fajnie zaczynający się weekend . Czyli jak już pisałam w tytule Aqua Park . Obudzono mnie tak o w pół do 8 , a o ósmej wyjeżdżaliśmy ( w pośpiechu zapomniałam laczków ; / , no ale nic przeżyło się ) . Droga do Sopotu dłużyła się ... Wiedziałam , że tak będzie więc po drodze czytałam książkę ( " My dzieci z dwora ZOO " ) . * Ps . Fotki dodam na koniec ; ) .


Jak już dojechaliśmy to ciocia , wujek , druga ciocia i kuzynka Tatiana na nas czekali . Jak już dostaliśmy szafki i znalazłam swoją to byłam trochę wkurzona , bo , ponieważ , dlatego że ymm ... jako jedyna miałam z dala od rodziców . ; ( . No , ale miałam taki fajny numerek " 393 " . Haha .Przebraliśmy się i wgl i na basen . Poszłam sama , bo nie chciało mi się na nikogo czekać , a tata i brat byli już na basenie . Więc znalazłam tatę i spytałam się czy idzie na dziką rzekę . Tata powiedział , że poczekamy na wujka i jedziemy . Mieliśmy jechać z wujkiem , dlatego żę on był tam pierwszy raz ; ) . Jak już przyszedł wujek to zjechaliśmy dwa razy , a potem zjeżdżanie na zjeżdżalniach i pływanie i wgl . Po połtora i godziny poszliśmy do szatni zjeść kanapki . Wzięłam aparat i pstrykałam fotki . Poszłam odnieść aparat i wróciłam z powrotem . Nie wiedziałam co mam sama robić , a nie mogłam znaleźć nikogo . W końcu znalazłam Tinę i chciałyśmy zjeżdżać ze zjeżdżalni , ale tata i wujek chcieli ją zabrać na dziką chociaż nie miała odpowiedniego wzrostu . Zjechaliśmy dwa razy , a za trzecim ratownik ją zawrócił . Jak Tatiana i jej rodzice i ciocia mieli wejściówki na 3 h , więc musieli wyjść , a potem czekali 2 h na wujka od tamtej cioci . My się wtedy wygłupialiśmy we wodzie ; ) . Tata ze mną na dzikiej , a rodzeństwo z mamą gdzieś na basenie . Jak tak zjeżdżałam raz z mamą to włożyłam nogę między krocze jakiegoś chłopaka . Hahah . A jak na koniec zjeżdżałam sama to jakiś chłopak mnie zatrzymał , a potem jak zjeżdżaliśmy to wkładał rękę między mnie - a zjeżdżalnię . O.o .

No dobra , dobra ja tu nadaję . A nawet nie wiem czy wy coś wiecie , o tym aqua . . . A może w nim byliście ? Jeśli nie ... To naprawdę POLECAM !!!

Po aqua pojechaliśmy na MOLO - zimno było . Szybko wracaliśmy z powrotem . Znaczy inni , a ja robiłam fotki ; P . A potem musiałam ich gonić ; / . Weszliśmy po drodze do KFC . Zjedliśmy i wróciliśmy do domu .

Obecnie piszę do długaśną notkę i oglądam TV . ; ) .

Przeczytał to ktoś wgl ? Bo mi by się nie chciało ; ) .
No , ale dla przyjemności zdjęcia .
Aqua Park Dzika ( poniżej ) < 3o

 Moje zamuły ; / . Basen dla najmłodszych ; P
 Ja na dzikiej rzece ; *

 Molo
 Ta tabliczka mi się tak spodobała . Ochh ...


 Te drzewa również kocham ... KFC
 Ja jak zwykle ; / . Z siostrą ; * .

 Krusher od środka ; ** .


 Wracając do domu .No okey . To koniec .

Paa ;*** .

3 komentarze:

 1. Ale wspaniale zaczęłaś weekend. ` Jestem zła, że mnie nie zabrałaś! ; P

  Fotki super! ` Wiesz ze mną była by lepsza frajda xd. hahaha ; P

  - Zazdroszczę! ; >

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No wiesz miejsca w samochodzie nie było ; P .
   Trzeba było o 6;50 jechać pociągiem ; p .
   No i wiem że z tb była by frajda .
   Ale tak to też była .
   I teraz jestem poobijana ; < .

   Usuń
 2. Łaał . Świetniee . ; **
  Ja też zazdroszcze . ! xd

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszelkie komentarze ; *