piątek, 27 kwietnia 2012

Kiedy te wakacje ?

Hejka ; ** . Dzisiejszy dzień tak jakoś zleciał szybko ; ) . Tak jak już wczoraj wspominałam poszłam z Anią po Susię , odprowadziłyśmy ją don szkoły i wtedy do mnie po płatki ( wzięłyśmy całą paczkę ) . Przyszła pora na lekcje : 1. Wf - biegaliśmy na 60 m < ja miałam 10.04 s > 2. Angol - mięliśmy dwoma grupami więc pani włączyła nam film , ale hałasowaliśmy i wyłączyła ; p . A ja w czasie tego filmu obrzerałam się z dziewczynami płatkami . 3. Niemiec - przedstawialiśmy swoje plakaty i dostałam 5 ; pp . A potem omówienie spr . I byliśmy zwolnieni z matmy więc poszłam z Niuchą i Mersii na spacer . A o 13:35 po Sarę poszłyśmy . No i posiedziałyśmy w kibelku i się śmiałyśmy < były jeszcze z nami Daria i Roksana >  . I na rynekk < 33 . Hahah , współczuję Annie . xd . Mamy nową fontannę i Sara chlapnęła w Anię i była cała mokra . Potem chlapałyśmy się wszystkie nawzajem . Następnie do Sary i tam przyjechała Oliwia < koleżanka Sary > . No i tak sobie o 15 : 45 do domu poszłam , a one się pewnie jeszcze poszły chlapać ... Już sobie wyobrażam Anię ; DD . 


+ Mam dla was niespodziankę , którą dodam może jeszcze dzisiaj + dodam zdjęcie z Niuchą z dziś , bo tylko takie mam . xd .


A jak na razie . Paa ; ***

5 komentarzy:

 1. jestem ciekawa na niespodzianke :p
  Zapraszam --> sharonstyle13.blogspot.com
  + dodaje do bserwatorow ! i licze ze sie odwdzieczysz : )

  OdpowiedzUsuń
 2. ` Było fajnie ; ***

  A za drugim razem wgl.nie byłam ochlapana HAA ! : DD ♥♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny blog tak w ogóle
  Zapraszam do mnie

  OdpowiedzUsuń
 4. niezly czas malenka,czekam na foto :) ps. podoba mi sie tu strasznie u Ciebie dlatego dodaje Cie do znajomych:) Mam nadzieje,ze do mnie wpadniesz i zostaniesz rowniez moja obserwatorka:) buziaki!

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny blog, obserwuje i liczę na rewanż:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszelkie komentarze ; *