czwartek, 26 kwietnia 2012

Sara i Niuchaa ♥

Witam, witam . Uff ledwo oddycham . ; ) . Wszystko przez Saruchę ;p . Moją imienniczkę . 
Dobra, dobra ale może zacznę od początku . Wstałam tak po 8 , a raczej mama mnie obudziła ; / . Potem opiekowałam się Piotrem na dworzu , poczytałam książkę i " Popcorn " , a następnie tak raz dwa obiad i po Sarusię . Umówiłam się z Anią na 14:20 a potem czekałyśmy koło szkoły na Sarę . Najpierw nie wiedziałyśmy gdzie iść , ale potem Sara zaniosła torbę to mamy i poszłyśmy na lody z maszyny <33 . Potem chińczyk i śmiechy " Co by tu dla Ani kupić ?  Ooo ... Wiem te leginsy i tą bluzeczkę < dla dziewczynek > Hahah " . Po chińskim do Kauflanda - Ania stawiała tymbarki . Koło Kauflanda wypiłyśmy całe picia , ja nie mogłam już dopić więc zaczęłyśmy rzucać tą butelką i tak fajnie wylatywało to picie ; p . Następnie do galerii , bo zachciało nam się " siusiu " . W kibelku Sarr wzięła Annie dyszkę , a ja telefon , a ona się wściekała ; > . Siedziałyśmy pod galerią i robiłyśmy sb fotki . Potem Lidl - lody rożki . No i powód przez który teraz padam - Sara musiała się wracać do mamy po torbę i zabrać pieniądze na zakupy dla brata . Oszzz ... Wtedy jej mama dała nam frytki - a w zasadzie to Sara tak jakby zanie zapłaciła . I dostałyśmy lizaczki . Zanim doszłyśmy do galerii z powrotem to chyba godzina minęła , bo się ciągle wygupiałyśmy . I jeszcze te zdjęcia przy giga spodniach ; pp . No i do polo - Sara kupiła to co musiała , Ania chleb , a ja dla nas picie . No i tak jakoś zleciały te 4 i trochę godzinki .
Sara nie chciała nas puścić , ale jakoś w końcu poszłam z Anną do niej i zobaczyłam Karolinkę ; )  . Ona mnie odprowadziła i siedzę sb w domku . 


Z wariatkami 

 Sara i Ania 
 Ja z Aniusią 
 Ja < czerwona co oznacza że się dużo śmiałyśmy > z Sarą 

 Przy spodniach . 
A jutro mam na 10 do szkoły , ale umówiłam się z Niuchą , że pójdziemy po Sarę < bo idzie na szczepionkę > i zaprowadzimy ją do szkoły a potem sobie jeszcze pochodzimy i na lekcje ; // .
Natomiast w sobotę idziemy na meczyq ....


Dobra nie zanudzam was i spadam ; > .
Paaa ; *** <333

3 komentarze:

 1. Widziałam was jak szłyście w stronę Kauflanda! < 3

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawy dzień :)
  Fajne te spodnie ;p

  OdpowiedzUsuń
 3. ` Heu, heu ;* omg ! jaki ryj na jeden fotce szczeliłam ;DD

  Dziekuję za dzień < 3

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszelkie komentarze ; *