niedziela, 15 kwietnia 2012

Nowy wygląd bloga i Laskowice ; p .

Hej . Pewnie zauważyliście , że na blogu trochę się pozmieniało . A to dlatego , że poprzedni mi się znudził ; p . Wczoraj nie napisałam , bo jechałam do Laskowic ( wieś niedaleko mojego miasta ) . Pojechałam tam z moją rodzinką , Tiną i jej mamą . Zanim pojechaliśmy to mama z tatą pojechali kupić Zuzi rolki . Ja pomagałam wybrać . Różowe oczywiście ; ) . W Laskowicach spaliśmy w domu babci Tatiany . Jej babci aktualnie tam nie ma , a my mieliśmy jechać podlać kwiatki ; D . Jak dojechaliśmy rozpakowaliśmy się , Tina znalazła mi i Olafowi rolki w piwnicy i na spacer . Jechaliśmy nad Stelchno ( jezioro )  . Nie wiem ile jechaliśmy , ale przejechaliśmy około 3 i pół kilometra . Oczywiście mama z ciocią i Zuzą w tyle , bo Zuzia piszczała - jak to każde dziecko , które dopiero co założyło rolki . Posiedzieliśmy trochę nad jeziorem no i z powrotem . Jak wróciliśmy było po 19 . Potem była pizza <3 i oglądanie tv . 
A dzisiaj wstaliśmy chyba po 9 , zjedliśmy śniadanie i znowu na rolki ( < 3 ) . O 14 do domu i taki w domu nuudy , bo brzydka pogoda . Ychh ... No co poradzić . Ale jeśli za chwilę się nie rozpada to idę z Tiną i Olafem na rolki ; > .
Zdjęć oczywiście nie ma , bo z telefonu niezbyt jakość , a aparat w naprawie ( niestety ; ( ) . A tak wgl to pamiętacie , o tym że wczoraj była setna rocznica Titanica ?
Tak jadąc do Laskowic słuchałam z radia tej Titanicowej muzyki i mi się płakać chciało ; < .
Dziwne , bo przy filmie zazwyczaj nie płaczę .

2 kwietnia
 14 kwietnia

Chciałabym podziękować za obserwację i komentarze do poprzedniej notki ; *** .


Okay na dzisiaj to wszystko ; p . Paa ; **

1 komentarz:

Dziękuję za wszelkie komentarze ; *